O společnosti

Firma INSTALACE Vystavěl, s.r.o. byla zapsána do Obchodního rejstříku 3.března 2002. Společnost vznikla jako nástupnická organizace fyzické osoby Otto Vystavěl – INSTALATÉRSTVÍ, založené v roce 1992. Kromě zaměstnanců původní firmy naše společnost převzala i závazky za dříve realizované zakázky a plynule navázala na filozofii, na kterém je naše podnikání po celou dobu své existence založeno.


Tato filozofie klade prioritní důraz na dnes již zlidovělé rčení "Náš zákazník – náš pán". Je ovšem samozřejmé, že neméně významným cílem naší práce je také neustálé zvyšování odborné kvalifikace pracovníků, zpracovávání kvalitních materiálů a rozšiřování nabízených služeb o nové instalační systémy a technologie. Tímto dosahujeme zkvalitnění realizací našich zakázek a samozřejmě tím i snížení pravděpodobnosti vzniku případných poruch a havárií.V současné době nabízíme realizace instalací kanalizací, vodovodů, plynovodů, ústředního vytápění, centrálního vysávání, větrání objektů s rekuperací tepla, technologií solárního ohřevu vody, tepelných čerpadel, tepelných izolací potrubních rozvodů atd. Nad rámec realizací nabízíme i poradenskou a konzultační činnost a také vypracování projektových dokumentací.


Jako další významnou službu naší společnosti jsme pro naše klienty otevřeli vzorkovou prodejnu koupelnového vybavení, provozovanou pod názvem KOUPELNY Vystavěl, ve které nabízíme komplexní realizace koupelen na klíč vč. provedení předrealizačních 3D návrhů budoucí koupelny. Možný je i maloobchodní prodej koupelnového vybavení nebo obkladů a dlažeb pro konečného uživatele a také velkoobchodní prodej pro ostatní realizační firmy.